Zobrazují se příspěvky se štítkemO autorovi. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemO autorovi. Zobrazit všechny příspěvky

středa 15. ledna 2014

I AM BACK!

Po dlouhé době vás zdravím ze svého blogu. Konečně se mi podařilo sesmolit po menší odmlce další článek. Dnes to bude taková všeho chuť... o posledních svátcích, nastupujícím novém roce a samozřejmě něco málo o tom jak se mám... Takže hurá do toho :)

úterý 26. listopadu 2013

Večerní monolog II.

Vítejte u dalšího nepravidelného večerního povídání. Dnes opět v rychlosti proletíme hned několik rozličných témat. Takže vzhůru do toho a přeji příjemné počtení! :)
Dnešní večeře - dušené vepřové maso na kmíně se špenátem a rýžovými nudlemi


úterý 19. listopadu 2013

Večerní monolog I.

Po dnešní večeři mě přepadla chuť psát a tak jsem se rozhodl napsat nějaký bleskový příspěvek. Možná bude trošku chaotický, ale myšlenky proudí rychle a mám potřebu vám všechno sdělit, tak rychle na to dokud to v té hlavě mám :)


neděle 17. listopadu 2013

Moje stravování

V dnešním článku bych vám rád přiblížil svoje stávající stravování. Tedy co a kdy jím. Zároveň připojím pár řádků k obhájení svého režimu. Dále chci nastínit co si slibuji od tohoto stylu stravování a jaký je jeho účel.
Moje nová motivační tapeta :)

neděle 27. října 2013

Progress I.

Dnešní článek je zaměřený na mou konkrétní osobu. A to na zdokumentování mé cesty za lepší postavou. Dlouho jsem váhal jestli s dnešním článkem ještě nepočkat. Nakonec jsem se rozhodl ho zveřejnit už dnes a doufat, že mě bude alespoň motivovat k lepším výsledkům a dalšímu zlepšení mé postavy.

Bod zlomu? Warrior Diet!

V tomto článku bych vás rád seznámil se svými začátky v oblasti zdravého životního stylu. Zjistíte co mě vedlo k tak radikální změně. Kde jsem čerpal první informace a poznatky. A něco málo o Warrior Diet. Jak jsem postupně dostával z hlavy všechny ty mýty o "zdravém" stravování a spoustu dalších informací.

středa 23. října 2013

První kroky, aneb jak to všechno začalo

Nápad psát si svůj blog mi v hlavě roste snad už od dob, co jsem vůbec zjistil co to ten blog je. Od té doby už nějaký kousek času (no vlastně docela velký kus) uplynul. Důvodů proč jsem s tím nezačal již dávno je docela dost. Nejdříve mi v tom bránila přílišná technická náročnost vlastní tvorby blogu. Následně vlastní nezměrná lenost, případně nedostatek času. To první záhy s příchodem spousty blogerských služeb a sociálních sítí odpadlo. No a ta lenost.. člověk má hold v zimním období poněkud více času, tak proč to nevyužít tak nějak konstruktivněji. Výsledkem toho všeho je moje premiéra ve světě blogingu. Sice pozdě, ale lepší než nikdy.